2010 m. spalio 14 d., ketvirtadienis

Nauji iššūkiai

Spalio 9 dieną įvyko didelis įvykis mano gyvenime - buvo atidaryta mūsų stalo, miniatiūrų žaidimų ir kitų hobio priemonių parduotuvė „Rikis“. Tai bendras UAB „Rikio pramogų“ ir UAB „Furor games“ projektas. Atidarymas buvo labai lauktas, bet tuo pačiu ir netikėtas. Kažkaip labai jau greitai viskas įvyko. Tie keli mėnesiai pasiruošimo praėjo kaip viena diena.

Parduotuvė yra centre Vilniaus g. 31, vidiniame pasažo "Plaza 31/1" kiemelyje (įėjimas pro bromą iš Vilniaus gatvės, priešais "Žinijos draugiją").

Joje šiuo metu jau galima rasti:
- Daugybę stalo žaidimų ( pasirinkimas tikrai didžiausias Vilniaus mieste), pas mus sau žaidimą galės rasti ir patys mažiausieji ir patyrę stalo žaidimų mėgėjai;
- Karinius miniatiūrų žaidimus (Warmachine/Hordes, INFINITY, Flames of War, AT-43);
- Karo istorijos literatūros;
- Pagal autentiškus pavyzdžius rekonstruotus senovinius stalo žaidimus (šiuos žaidimus gaminu aš pats ir jais bus prekiaujama tik šioje parduotuvėje);
- Didžiausias pasirinkimas Vilniaus mieste modelių (suklijuojami plastikiniai, kartoniniai);
- Hobio reikmenys (dažai, teptukai, įrankiai).

Parduotuvė yra beveik 100 kvadratinių metrų ir joje šiuo metu stovi 6 dideli stalai, skirti klientams žaisti stalo ir miniatiūrų žaidimus. Taip pat planuojama labai daug klubinės veiklos, bus organizuojami įvairūs reguliarūs susitikimai, renginiai, čempionatai. Visi parduotuvės savininkai patys yra stalo ir miniatiūrų žaidimų entuziastai, todėl stengsimės, kad mūsų parduotuvė taptų namais tokiems pat „ligoniams“ kaip ir mes. Žinoma, nepamiršime ir kitų klientų, didelį dėmesį skirsime jauniesiems žaidėjams, kas antrą sekmadienį planuojame organizuoti šeimų stalo žaidimų popietes. Apie visus renginius pranešime parduotuvės facebuk‘e.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą