2009 m. liepos 1 d., trečiadienis


STALO ŽAIDIMO DOMINION TRIUMFAS


Šių metų "Spiel des Jahres 2009" laimėtoju tapo amerikiečio Donald Vaccarino kortinis stalo žaidimas „Dominion“. Dieną anksčiau šis žaidimas gavo taip pat prestižinį jubiliejinės 35-osios parodos-mugės "Origins Game Fair 2009" apdovanojimą kaip geriausias kortinis metų stalo žaidimas.

O dar prieš savaitę buvo paskelbti konkurso 2008 Meeples Choice Awards” rezultatai. Pabandykite atspėti kas užėmė pirmąją vietą? ....Taip ir vėl Dominion. Panašu, kad šiais metais šis žaidimas, jau gavęs du pačius prestižiškiausius apdovanojimus, susižers dar nemažai ir kitų .


Dar vieno amerikiečio Matt Leacock stalo žaidimas „Pandemic“ (Z-Man Games) prizų dalybų varžybose turėtų pasiimti tai, kas liks po Dominion. Jis jau iškovojo prestižinį "Origins Game Fair 2009" apdovanojimą kaip geriausias metų stalo žaidimas. „2008 Meeples Choice Awards” konkurse liko antroje vietoje ( Dominion pirmoje), o "Spiel des Jahres 2009" konkurse pakliuvo tarp penkių geriausių. Ką čia ir be pridursi neformaliose „europiečių“ ir „amerikiečių“ autorių varžybose užtikrintai pirmauja pastarieji.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą